Віктор Голіков

ВІКТОР ГОЛІКОВ (23.05.1968 – 18.10. 2022)

Голіков Віктор Анатолійович на початку 2000-х років разом з своєю сім’єю  переїхав з м.Львова на постійне проживання в село Кути на той час Буського району.

Разом з дружиною Олександрою виховував двох дітей.

З початком повномасштабного вторгнення був мобілізований. Службу проходив на посаді стрільця  військової частини  А7284, де зарекомендував себе як хороший військовослужбовець та надійний друг для побратимів.

Перебуваючи 18 жовтня 2022 року на бойовій позиції біля населеного пункту Терни Донецької області,  потрапив під обстріл противника та отримав поранення, несумісні з життям.

Віктор до останнього подиху залишався вірним присязі, своєму народу, своїм побратимам та Батьківщині, виявив стійкість і мужність при виконанні свого військового обов’язку.

Похований на сільському кладовищі у с.Кути.