ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року, Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та звіту про стратегічну екологічну оцінку

 

1. Повна назва документа державного планування:

Стратегія розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року, в т. ч. звіт про СЕО.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Буська міська рада в особі виконавчого комітету.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури: Датою початку громадського обговорення проєкту Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року, а також Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Стратегії та Плану заходів є дата оприлюднення проєктів Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року, а також Звіту про їх стратегічну екологічну оцінку на офіційному веб-сайті Буської міської ради та внесення зазначених документів до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки з метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості – 8 грудня 2023 року. Строк проведення громадського обговорення Звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року – 30 днів (до 7 січня 2024 року).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в електронному вигляді на адресу: info@busk-miskrada.gov.ua з поміткою в назві листа: «До звіту про СЕО») зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року. Усі одержані протягом встановленого строку зауваження і пропозиції будуть обов’язково розглянуті замовником і внесені до Єдиного реєстру стратегічної екологічної оцінки. За результатами розгляду замовник врахує одержані зауваження або вмотивовано їх відхилить.

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): Громадські слухання не проводитимуться. Громадське обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року проводитимуться в письмовій формі (в електронному вигляді).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Сектор з мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту населення та екології Буської міської ради (адреса: місто Буськ, площа 900-річчя Буська, буд. 1, Золочівський район, Львівська область, 80500. e-mail адреса: info@busk-miskrada.gov.ua).

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Сектор з мобілізаційної, оборонної роботи, цивільного захисту населення та екології Буської міської ради (адреса: місто Буськ, площа 900-річчя Буська, буд. 1, Золочівський район, Львівська область, 80500. e-mail адреса: info@busk-miskrada.gov.ua, з поміткою в назві листа: «До звіту про СЕО»).

Зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року приймаються протягом 30 днів з дня їх оприлюднення (8 грудня 2023 року).

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  проєкти Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року, а також звіт про їх стратегічну екологічну оцінку оприлюднено та розміщено на офіційному веб-сайті Буської міської ради за посиланням: https://busk-miskrada.gov.ua/.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 07.01.2024 включно.

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь