Василь Івашків

ВАСИЛЬ ІВАШКІВ  ( 04.10.1970  - 29.06.2023)

Народився у с.Гумниська Буського району Львівської області.  Закінчив Гумниську восьмирічну школу, середню освіту здобув у Буській СШ № 2.

Надалі продовжив навчання у Львівському політехнічному інституті. Там же закінчив військову кафедру і отримав звання офіцера.

Працював у компанії ТзОВ «Статум груп».

Під час повномасштабної війни поповнив лави Збройних сил України.

Старший лейтенант Василь Івашків служив у 35-й окремій бригаді морської піхоти заступником командира роти з озброєння.

Від отриманого поранення, несумісного з життям, загинув біля селища Шевченко Волноваського району Донецької області.

Захисникові назавжди 52…

Василь був чудовою людиною, хорошим та надійним другом, люблячим чоловіком та сином.

Небагатослівним, але завжди приходив на допомогу ділом чи доброю порадою. Мав загострене почуття справедливості та патріотизму.

Поховали захисника на кладовищі в с.Гумниська.

У Василя залишилися дружина та мати.

Герої не вмирають… Вони покидають поле бою на землі і Ангелами небесного війська оберігають  нашу рідну землю.