Іван Зеліско

ІВАН ЗЕЛІСКО (22.01.1993 р. – 22.05.2023 р.)

Народився в селі Стовпин Буського району Львівської області. Після закінчення Стовпинської початкової школи продовжив навчання в Топорівській ЗОШ І-ІІІ ст. Мав нахил до малювання, займався спортом, був добрим і щирим хлопцем.

Після закінчення школи навчався в Олеському професійному ліцеї, де здобув  професію столяра. Якийсь час працював за кордоном.

В січні 2023 року Івана було мобілізовано. Після навчання на полігоні захищав Україну у складі 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Сухопутних військ ЗСУ.

22 травня 2023 року під час виконання бойового завдання з захисту держави та її територіальної цілісності біля с.Білогорівка Бахмутського району Донецької області воїн загинув, отримавши від вибухів та осколків  поранення, несумісні з життям.

Іван з честю виконав свій обов’язок і залишився вірним Присязі.

В пам’яті близьких та рідних, односельчан, друзів він залишиться добрим сином, хорошим товаришем, людиною з твердим характером, доброзичливим, готовим боронити свій край від російського агресора.

Йому навіки 30… У Героя залишилися мама, тато, три брати сестра,  бабуся.