Ігор Козловський

ІГОР КОЗЛОВСЬКИЙ (15.09.1980-02.12.2023)

Ігор народився та виріс в селі Соколівка Буського району Львівської області. Навчався та закінчив у 1997 році місцеву загальноосвітню школу.

У 1999 навчався в Олеському професійно-технічному училищі, де здобув спеціальністю «водій-механік».

З 1999 по 2001 рік проходив строкову військову службу в Чернігівській області.

Після звільнення в запас працював у охоронній фірмі "Тайфун".  З 30.08.2015 р. брав участь у Антитерористичній операції у складі 128 бригади 1-ї гаубичної самохідно-артилерійської  батареї 2-го самохідного дивізіону на посаді водія-механіка. Безпосередньо брав участь у визволенні населених пунктів Розквіт, Новий Труд у Донецькій обл.

Нагороджений відзнакою Президента України "За участь в Антитерористичній операції", нагрудним знаком "Гідність та честь", відзнаками командира 128 бригади "ЦЕРБЕР" за мужність, героїзм, високий професіоналізм під час оборони н.п. Станиця Луганська, Авдіївка, Піски.

Після звільнення в запас у 2017 р. розпочинає працювати на деревообробному підприємстві ТОВ "ОЛПАЛЕТИ УКРАЇНА".

У зв'язку з повномасштабним вторгненням російського агресора був призваний 30.08.2022 р. та зарахований до 46-ї десантно-штурмової бригади водієм 1-го артилерійського взводу 3-ої  артилерійської батареї. Брав участь у боях на території Херсонської області, на позиціях в Бахмуті та Соледарі на Донеччині, згодом стримував разом з побратимами агресора на Запорізькому напрямку.

Загинув 2 грудня 2023 під час ведення бойових дій в районі населеного пункту Костянтинівка Донецької обл., внаслідок ворожого обстрілу з РСЗВ «Град".

Поховали Героя у рідному селі Соколівка.

Ігорю назавжди 43 роки…

У воїна залишилися дружина, доньки, онук, сестри, племінники.