29 березня 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про встановлення часу продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива, вин столових на території Буської міської територіальної громади на період дії правового режиму воєнного стану.

44

2.

Про затвердження розпорядження Буського міського голови №42 від 24.03.2022 року «Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву продовольства для забезпечення продовольчих потреб населення в умовах воєнного стану».

45

3.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства  Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

46

4.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 20.05.2021 № 61 «Про платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Буська центральна районна лікарня».

47

5. Про збільшення обсягу міського бюджету Буської територіальної громади на 2022 рік. 48