21 липня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження розпорядження Буського міського голови та скасування рішення виконкому.

2.

Про погодження щомісячної плати за навчання дітей у музичних школах на 2021-2022 навчальний рік.

3.

Про повторне оголошення конкурсу на посаду директора Чанизького закладу загальної середньої освіти I-II ступенів.

4.

Про повідомну реєстрацію колективного договору.

5.

Про погодження змін та затвердження штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

6.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету від 20.05.2021 №61 «Про платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Буська центральна районна лікарня».

7.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Горбач Стефанії Петрівни.

8.

Про зміну поштової адреси обєкту нерухомого майна Туза Петра Романовича.

9.

Про зміну поштової адреси обєкту нерухомого майна  Мельник Марії Павлівни.

10.

Про зміну поштової адреси обєкту нерухомого майна  Мудрик Віри Володимирівни та Мазепи Володимира Володимировича.

11.

Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Козіни Олександри Степанівни та Бубенко Лесі Йосифівни.

12.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Якимович Анни Іванівни та Ушкало Богданії Іванівни.

13.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Паньків Анни Іванівни.

14.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Гринька Володимира Миколайовича.

15.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Пони Євгенії Дмитрівни.

16.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Біжко Надії Василівни.

17.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Альбіновського Євгена Романовича.

18.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Падковського Романа Маряновича.

19.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Безкоровайної  Надії Йосифівни.

20.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Порохнавець Любові Євгенівни.

21.

Про відмову у присвоєнні поштової адреси обєкту нерухомого майна Боднара Григорія Михайловича.

22.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Король Євгенії Василівни.

23.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Панаса Богдана Семеновича.

24.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Поцелуйка Віктора Зеновійовича.

25.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Сосновській Любові Василівни.

26.

Про присвоєння поштової адреси обєкту будівництва Дуткевича Володимира Анатолійовича.

27.

Про відмову у присвоєнні поштової адреси об’єкту нерухомого майна Кондюх Ольги Ільківни.

28.

Про присвоєння поштової адреси обєкту будівницва Приставського Богдана Миколайовича.

29.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Зуба Євгена Григоровича.

30.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Кушки Іванни Ярославівни.

31.

Про присвоєння поштової адреси обєкту нерухомого майна Снилика Ярослава Павловича.

32.

Про утворення міждисциплінарної команди.

33.

Про взяття на квартирний облік учасника бойових дій  Дорожкіна А.А.

34.

Про погодження Статуту Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону «Бужани».

35.

Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що надаються через Центр надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради Золочівського району Львівської області.

36.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.