Мар'ян Варварук

МАР’ЯН  ВАРВАРУК ( 09.02.1990 – 07.02.2023 )

Мар’ян народився та виріс в с.Ожидів. З 1996 року по 2005 рік навчався в Ожидівській школі: вчився добре, найбільше любив уроки фізкультури, брав активну участь у позакласних заходах. Легко контактував з однокласниками, був щирим та відвертим у розмовах. За характером - спокійним, доброзичливим.

Після школи навчався в Олеському професійно-технічному ліцеї. «Мар’ян був людиною слова, – згадує його тітка Оксана. – Я так вчила його змалку: якщо пообіцяв – маєш виконати. Він був люблячим чоловіком і відповідальним батьком. Цілеспрямованим, мужнім, ніколи нічого не боявся».

На фронт пішов у серпні 2022 року. Навчившись сам, став інструктором для інших.

Молодший сержант, командир відділення  отримав важке поранення внаслідок артилерійського обстрілу противника в населеному пункті Красна Гора на  Бахмутському напрямку під час виконання  бойового завдання 24 січня 2023 року, внаслідок   якого помер на 33-му році життя.

Поховали  захисника  на  Ожидівському  кладовищі.

У нього залишилися дружина та двоє малолітніх дітей.

Указом Президента України №262/2023 від 5 травня 2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку молодшого сержанта ВАРВАРУКА Мар’яна Андрійовича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня  (посмертно).