25 березня 2021 р.

Рішення виконавчого комітету

Буської міської ради 25.03.2021 р.

Назва

№ рішення

1.

Про затвердження тарифів на послуги водопостачання та водовідведення, що надаються ПВКГ на території м.Буськ.

2.

Про присвоєння поштових адрес  на об’єкти нерухомого майна.

3.

Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Буським  територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2021 рік.

4.

Про погодження штатного розпису КНП «Буська центральна районна лікарня».

5.

Про затвердження структури КНП «Буська центральна районна лікарня».

6.

Про внесення змін до показників бюджету Буської міської територіальної громади на 2021 рік.

7.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня»

8.

Про встановлення кошторисної заробітної плати при здійсненні будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів за рахунок коштів міського бюджету в 2021 році.

9.

Про затвердження передавальних актів щодо прийняття майна, активів та зобов’язань юридичних осіб – органів місцевого самоврядування.

10.

Про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

11.

Про включення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, до списку на отримання житла.

12.

Про включення в перелік об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.