27 квітня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1

Про оголошення конкурсу на посаду директора Буського міського народного дому.

40

2

Про оголошення конкурсів на посади директорів окремих закладів загальної середньої освіти.

41

3

Про включення в перелік об’єктів комунальної власності другого типу, які підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.

42

4

Про передачу комунального майна на баланс КНП Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

43

5

Про присвоєння (зміни) поштових адрес на об’єкти нерухомого майна та об’єкти будівництва.

44

6

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету від 16.06.2020 р. №45 «Про затвердження Положення та призначення уповноваженої особи з питань організації та проведення спрощених закупівель виконавчого комітету Буської міської ради.

45

7

Про визнання житлового будинку непридатним для проживання.

46

8

Про виплату грошової компенсації наймачам квартир у зв’язку з їх виселенням (відселенням).

47

9

Про збільшення  обсягу міського бюджету Буської територіальної громади.

48