IV сесія ІІ пленарне засідання

Назва рішення

№ рішення

1

Про  внесення змін в рішення Буської міської ради  від 17.06.2021 р.№ 127 «Про порядок денний IV сесії Буської міської ради».

158

2

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.

159

3

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік.

160

4

Про затвердження статуту Буського будинку дитячої та юнацької творчості.

161

5

Про затвердження в новій редакції Положення про Буський міський Народний дім, структури Буського міського Народного дому та комунального закладу «Буська публічна бібліотека».

162

6

Про затвердження детальних планів територій.

163

7

Про розроблення детальних планів територій.

164

8

Про внесення змін до видів економічної діяльності Буського міського комунального підприємства.

165

9

Про затвердження  проекту  землеустрою щодо відведення земельної    ділянки  для зміни цільового призначення.

166

10

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 5,1299га, що розташована на території Буської міської ради (в межах населеного пункту с. Яблунівка), кадастровий номер: 4620687400:13:001:0100, цільове призначення:  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (КВЦПЗ 01.01), включення її до переліку земельних ділянок для продажу права оренди на них на земельних  торгах у формі аукціону та продаж права оренди на неї  на земельних торгах у формі аукціону.

167

11

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

168

12

Про надання дозволу на виготовлення проектів   землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

169

13

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості).

170

14

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

171

15

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с.Рокитне і с.Яблунівка, Золочівського району, Львівської області.

172

16

Про погодження межі землевласності.

173

17

Про припинення права користування  земельними ділянками.

174

18

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

175

19

Про передачу земельних ділянок  в оренду.

176

20

Про передачу земельних ділянок  у постійне користування.

177

21

Про затвердження технічної документації про нормативно грошову оцінку земель.

178

22

Про продовження договору оренди землі з ТзОВ «Барком».

179

23

Про розгляд заяви гр.Чучман І.П.

180

24

Про створення громадського пасовища для випасання худоби на території Буської територіальної громади.

181

25

Про затвердження проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обгрунтування  сівозміни та впорядкування угідь.

182

26

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із    землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

183

27

Про встановлення надбавки за вислугу років Буському  міському голові.

184

Поіменне голосування Поіменне голосування на 4 сесії 8 скликання ІІ пленарне засідання

Протокол засідання IV сесії