XІX сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

НА XIX СЕСІЮ

БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII СКЛИКАННЯ

1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

2. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передано їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

4. Про продаж права оренди земельних ділянок на земельних торгах.

5. Про продовження дії та внесення змін в договори оренди.

6. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

7. Про виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

10. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

11. Про припинення права користування земельними ділянками.

12. Про надання дозволу гр.Кравченку Л.М. на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

13.Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

14. Про розроблення та внесення змін в детальні плани території.

15.  Про затвердження детальних планів територій.

16. Про затвердження Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів на 2024-2027 роки з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади до 2027 року.

17. ЗМІНИ до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки.

18. Про виконання міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області за 2023 рік.

19. Про затвердження та внесення змін до міських цільових програм.

20. Про виконання плану роботи Буської міської ради за 2023 рік.

21. Про план роботи Буської міської ради на 2024 рік.

22. Про затвердження рішень виконкому Буської міської ради.

23. ПРОГРАМА забезпечення пожежної та техногенної безпеки в структурних підрозділах Комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» на 2024 - 2026 роки.

24. Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району на 2024 рік

25. Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 18.02.2021 р. № 74 «Про утворення виконавчого комітету Буської міської ради, затвердження його персонального складу та положення».

26. Про уповноваження старост Степанюк С.Я. та Гірної Г.С. на реєстрацію актів цивільного стану.

27. Про надання згоди на списання основних засобів.

28. Про уповноваження старост Степанюк С.Я. та Гірної Г.С. на вчинення нотаріальних дій.

29. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» за 2023 рік.

30. Про дострокове припинення повноважень органу самоорганізації населення.

31. Про передачу з балансу виконавчого комітету Буської міської ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради комп’ютерної техніки і електрогенераторів.

32. Про передачу в оренду ТзОВ «Барком» неуспадкованих земельних ділянок за рахунок земельних часток (паїв), які знаходяться за межами населених пунктів Буської територіальної громади.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

34. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів.

36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

37. Про ліквідацію селищної та сільських виборчих комісій.

38. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність державного нерухомого майна-захисної споруди цивільного захисту.

39. Про розгляд клопотання Регіонального відділення Фонду державного майна України по Львівській, Закарпатській та Волинській областях.

40.  Про затвердження нової редакції статуту Буського міського комунального підприємства.

41. Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади нежитлових будівель військового містечка №11 по вул. Львівській у м.Буську.

42. Про розроблення детальних планів територій.

43. Про затвердження внесення змін в детальний план території.

44. ПРОГРАМА ПРОВЕДЕННЯ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ на 2024 рік.