Василь Ковалик

ВАСИЛЬ КОВАЛИК (28.10.1991 – 11.07.2014)

Народився Василь в селі Яблунівка Львівської області. Навчався в Яблунівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Після її закінчення продовжив навчання в Побужанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, яку закінчив у 2008 р. Після школи поступив у технологічний фаховий коледж при Львівському Національному лісотехнічному університеті України (2008-2011 рр.).

У 2011—2012 роках проходив строкову військову службу в 31-му окремому полку зв‘язку і управління Повітряних Сил Збройних Сил України (військова частина А0799, місто Київ).

В 2013 р. поступив на навчання у Львівський Національний лісотехнічний університет України.

У травні 2014 р. був призваний по мобілізації та брав участь в антитерористичній операції на сході України у складі 24-ої окремої механізованої бригади імені короля Данила на посаді старшого радіотелефоніста.

Загинув 11 липня 2014 р. о 4.30 год. ранку біля н.п.Зеленопілля Луганської області під час масованого артилерійського обстрілу з РСЗВ «Град» українських сил оборони російськими терористичними військами.

Василь був віруючою людиною, цілеспрямованим, добрим, позитивним хлопцем, любив футбол, мав багато вірних друзів, був щирим патріотом своєї країни.

У Василя Ковалика залишилися батьки та дві сестри.

Указом Президента України за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни старший солдат Ковалик Василь Степанович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).