Юрій Кусий

ЮРІЙ КУСИЙ ( 04.05.1997-13.03.2022 )

Юрій  народився  та виріс в  с.Ожидів  Буського  району  Львівської  області.

В  2012 році  закінчив  9 класів місцевої школи та пішов навчатися  в  Олеський  професійний ліцей, який закінчив у 2015 році з відзнакою, здобувши спеціальність  «тракторист-машиніст».

Після навчання у ліцеї вступив до Львівського  державного  університету  безпеки  життєдіяльності, по закінченні якого у  2019 році отримав звання «молодший лейтенант».

З 02 червня 2021 року  проходив військову службу в Збройних Силах України у м.Києві, де отримав наступне військове звання «лейтенант».

Служив  у  45-ій окремій артилерійській бригаді Сухопутних військ ЗСУ (в/ч  А 2943) на посаді командира  взводу  зв’язку   дивізіону  артилерійської  розвідки.

В перші дні повномасштабного вторгнення росії в Україну його частина доукомплектовувалась та готувалась до відсічі агресору на території “Міжнародного Центру миротворчості та безпеки” в селі Старичі.

13 березня 2022 року під час масованого ракетного обстрілу навчального Центру противником Юрій загинув.

Поховали  захисника  31 січня 2024 року на  Ожидівському  кладовищі.

У  Юрія  залишились:  батько, мати та двоє братів.