19 травня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про призначення Квасниці Ірини Дмитрівни опікуном над майном і житлом дитини, позбавленої батьківського піклування Брусь Олександра Андрійовича.

2.

Про надання дозволу на укладення договору про поділ спадкового майна.

3.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

4.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний.

5.

Про надання соціальної послуги – догляд стаціонарний за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.

6.

Про  припинення виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23. 09. 2020 року №859.

7.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

8.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 01.03.2022 №36 «Про заборону продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного ), вин столових на території Буської міської територіальної громади на період дії правового режиму воєнного стану».

9.

Про демонтаж мозаїки із зображенням символіки тоталітарного режиму на будівлі автобусної зупинки в с Ниви.

10.

Про створення Комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

11.

Про утворення Буської міської субланки Золочівської районної ланки Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

12.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

13.

Про погодження з власником графіку роботи магазину.

14.

Про погодження змін до показників міського бюджету Буської міської територіальної громади.