09 грудня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирних будинків на території міста Буськ та затвердження конкурсної документації.

2.

Про забезпечення умов виконання кримінального покарання та адміністративного стягнення у виді громадських та суспільно корисних робіт на території Буської міської ради в 2022 році.

3.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

4.

Про надання одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних малозабезпечених сімей.

5.

Про списання з балансу Управління будинками м.Буська багатоквартирних житлових будинків у м.Буську.

6.

Про створення торгівельних пунктів з реалізації новорічних ялинок.

7.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Камінській О.С.

8.

Про повідомну реєстрацію колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2021-2026 роки.

9.

Про продовження дії тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для всіх категорій споживачів м.Буська.

10.

Про надання дозволу гр.Кушарецькій Н.Т. на встановлення збірно-розбірного гаража.

11.

Про встановлення розміру плати за відвідування басейну Буської ДЮСШ.

12.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.

13.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 21.07.2021 р. № 120.

14. Про закупівлю офісної техніки. 237