22 жовтня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.

2.

Про виплату одноразової адресної допомоги на придбання навчального приладдя дітям з багатодітних малозабезпечених сімей.

3.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

4.

Про зняття з квартирного обліку  у зв’язку з поліпшенням житлових умов.

5.

Про надання статусу дитини-сироти Андрухів Соломії Богданівні 22.06.2007 р.н.

6.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Скляренко Катерині Володимирівні 17.07.2021 р.н.

7.

Про повідомну реєстрацію колективних договорів.

8.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

9.

Про дозвіл на поселення сім’ї Смірнової Оксани Ярославівни в житловому будинку для тимчасового проживання громадян у м.Буськ по вул. Буського Братства, 6.

10.

Про списання з балансу Управління будинками м.Буськ багатоквартирних будинків.

11.

Про скасування рішення №170 від 23.09.2021 р. «Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна Стельмащука Василя Броніславовича».

12.

Про надання згоди  ФОП Павлик М.Б.на влаштування заїзду до торгового закладу.

13.

Про надання дозволу опікуну Колещуку Роману Васильовичу на укладення договору купівлі - продажу житлового будинку.

14.

Про надання згоди на передачу тимчасової споруди гр.Шинкаренка  А.М. для провадження підприємницької  діяльності Туз Р.Р.

15.

Про затвердження структури  комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

16.

Про затвердження положення та призначення уповноваженої особи, відповідальної за організацію та проведення публічних закупівель виконавчого комітету Буської міської ради.