V сесія

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

V сесії  Буської міської ради восьмого скликання

09.09.2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1

Про порядок денний V сесії Буської міської ради.

185

2

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян для індивідуального дачного будівництва.

186

2

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва.

187

4

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для передачі  їх у власність для будівництва індивідуальних гаражів.

188

5

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

189

6

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.Баб Г.М.

190

7

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадян Цюрко І.В.,Цюрко К.Т. і Цюрко М.В.

191

8

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність гр.Прокуді Н.П.

192

9

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

193

10

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

194

11

Про затвердження технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого  селянського господарства.

195

12

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

196

13

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2021 рік.

197

14

Про затвердження рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 18.08.2021р. №154 «Про схвалення прогнозу бюджету Буської міської територіальної громади на 2022-2024 роки».

198

15

Про внесення змін в рішення міської ради від 24.12. 2020 року № 27 « Про план роботи з питань  підготовки  регуляторних актів  на 2021 рік».

199

16

Про затвердження детальних планів територій.

200

17

Про розроблення детальних планів територій.

201

18

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

202

19

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

203

20

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

204

21

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) .

205

22

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

206

23

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.

207

24

Про погодження межі землевласності.

208

25

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки.

209

26

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

210

27

Про передачу земельних ділянок в оренду.

211

28

Про припинення права користування земельними ділянками.

212

29

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.

213

30

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

214

31

Про дозвіл на викуп земельної ділянки.

215

32

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

216

33

Про передачу земельних ділянок у постійне користування.

217

34

Про затвердження  нової редакції Положення про старосту села (сіл) Буської міської територіальної громади з адміністративним центром у м.Буську.

218

35

Про уповноваження старост на вчинення нотаріальних дій.

219

36

Про уповноваження старост на  надання адміністративних послуг.

220

37

Про уповноваження старост на реєстрацію актів цивільного стану.

221

38

Про прийняття майна із  спільної власності територіальних громад Золочівського району у власність Буської міської територіальної громади.

222

39

Про надання згоди на  списання з балансу Управління  будинками м.Буська багатоквартирних  житлових  будинків.

223

40

Про включення в перелік об'єктів комунальної власності  першого типу, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення електронних торгів (аукціону).

224

41

Про надання згоди на списання основних засобів.

225

42

Про затвердження Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) щодо кандидатури старости в старостинських округах Буської міської територіальної громади.

226

43

Про окремі питання діяльності комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний Центр»  Буської міської ради.

227

44

Про створення органу приватизації  житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Буської міської територіальної громади.

228

45

Про затвердження Положення  про сектор у справах дітей виконавчого комітету Буської міської ради.

229

46

Про надання повноважень щодо присвоєння адрес.

230

47

Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Буської міської територіальної громади.

231

48

Про звернення депутатів Буської міської ради до Верховної Ради України щодо ресурсів наповнення місцевих бюджетів.

232

49

Про надання згоди комунальному підприємству Буської міської ради  «Буська центральна районна лікарня»  на придбання техніки.

233

Поіменне голосування депутатів на V сесії VIII скликання