XІV сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний ХIV сесії Буської міської ради.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2023 рік.

3.

4.

Про інформацію начальника відділення поліції №2 Золочівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області  про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадської безпеки і порядку та результати діяльності на території громади.

5.

Про внесення змін до рішень Буської міської ради  щодо адміністративних послуг, що надаються адміністраторами  Центру надання  адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради

6.

Про затвердження цільових програм

7.

Про надання згоди на списання основних засобів.

8.

Про передачу основних засобів на баланс відділу  освіти, молоді та спорту

9.

Про внесення змін у рішення міської ради №16 від 17.12.2020 р. «Про утворення, затвердження структури та чисельності  виконавчих органів та апарату Буської міської ради»

10.

Про включення об’єктів оренди в Переліки відповідного типу

11.

Про розроблення детальних планів територій

12.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства.

14.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15.

Про продовження дії  та внесення змін в договори оренди.

16.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

17.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

18.

Про передачу земельної ділянки у власність.

19.

Про внесення змін в рішення Буської міської ради

20.

Про виготовлення  проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки

21.

Про надання згоди щодо передачі орендованих земельних ділянок у суборенду

22.

Про передачу земельних  ділянок в оренду.

23.

Про продаж права власності на земельні ділянки  шляхом проведення  земельних торгів у формі аукціону

24.

Про продаж права власності на земельні ділянки