Буська міська рада
Буський район, Львівська область

Склад постійних комісій

Положення про постійні комісії міської ради


Склад постійних комісій

Постійна комісія з питань планування,бюджету та фінансів.

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА   КОМІСІЇ

Ричель Марія Іванівна

УРП

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ:

Фурко Володимир Михайлович

ВО «Батьківщи

на»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Палка Галина Іванівна

Радикальна партія Олега Ляшка

4

Басараб  Богдан Михайлович

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

5

Гута Галина Миронівна

«ВО «Батьківщина»

 

Постійна комісія з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, охорони навколишнього середовища, торгівлі, побуту та громадського харчування

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Михайлюк Оксана Петрівна

ВО «Свобода»

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Сень Галина Іванівна

ВО «Батьківщина»

3

СЕКРЕТАР

Рудишин  Антон Юрійович

ВО «Батьківщина»

4

Домбровський Ігор Володимирович

«ВО «Батьківщина»

5

Печура Оксана Сергіївна

ВО «Батьківщина»


Постійна комісія з питань землекористування

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Мазур Юрій Миколайович

Радикальна партія Олега Ляшка

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Сервило Наталія Ярославівна

ВО «Свобода»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Гуменний Володимир Євстахійович

«ВО «Батьківщина»

4

Онишкевич Богдан Андрійович

НРУ

5

Турчин Назар Вікторович

УКРОП

 


Постійна комісія з питань духовного відродження, освіти, культури,спорту, соціального захисту населення та по роботі з молоддю

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Пасічник Богдан Володимирович

ВО «Батьківщина»

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Керкало Ольга Кирилівна

ПП «Об'єднання «Самопоміч»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Панькевич Оксана Ігорівна

УРП

4

Тарновська Оксана Любомирівна

Блок Петра Порошенка «Солідарність»

5

Багрінець Іван Анатолійович

Радикальна партія Олега Ляшка


Постійна комісія з питань дотримання законності, охорони правопорядку, депутатської діяльності та етики

Прізвище,власне ім»я (усі власні імена) та по батькові (за наявності) обраного депутата

Назва місцевої організації політичної партії, від якої обрано депутата

1

ГОЛОВА КОМІСІЇ

Павлик Зіновій  Юліанович

НРУ

2

ЗАСТУПНИК ГОЛОВИ КОМІСІЇ

Слівінський Едуард Володимирович

ПП «Об'єднання  «Самопоміч»

3

СЕКРЕТАР КОМІСІЇ

Лось Галина Володимирівна

ПП «Об'єднання «Сапопоміч»

4

Мащак Тетяна Михайлівна

Блок Петра Порешенка «Солідарність»

5

Телепенко Віталій Олександрович

УРП