Андрій Коваль

АНДРІЙ КОВАЛЬ (15.01.1983 – 04.02.2023)

Навчався в Буському ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2, місцевій музичній школі по класу баян, займався бігом у дитячо-юнацькій спортивній школі, завойовував призові місця у обласних змаганнях.

Після закінчення школи Андрій навчався у Львівському ПТУ № 55, яке закінчив з червоним дипломом.

Коли почалися події Революції Гідності, хлопець брав безпосередню участь у подіях на Майдані, був поранений. У 2015 році підписав контракт та ніс службу у складі 10 окремої гірсько-штурмової бригади "Едельвейс". У її лавах продовжив захищати Україну й після повномасштабного вторгнення російських окупантів, перебуваючи в зоні активних бойових дій.

4 лютого 2023 року під час мінометного обстрілу ворога поблизу населеного пункту Спірне Бахмутського району Донецької області Андрій отримав смертельні поранення, несумісні з життям.

Друзі та знайомі, сусіди пам’ятають його як мужнього та справедливого. Він був люблячим батьком для своїх дітей.

Указом Президента України №436/2023 За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Андрієві назавжди 40… У Героя залишилися батьки, дружина і діти…