Павло Івахів

ПАВЛО ІВАХІВ (11.10.1989-31.01.2024)

Павло навчався  у Переволочнянській ЗОШ І-ІІ ступенів, згодом продовжив здобувати середню освіту у Соколівській ЗОШ І-ІІІ ступенів.

У ранньому віці залишився без батька. Проживаючи з матір’ю, став її надійною опорою.

У 2008 році закінчив Львівське СПТУ №33, здобув професію слюсаря з ремонту автомобілів.

У вересні 2023 року Павло був призваний на військову службу по загальній мобілізації.

Захищав Україну, її незалежність та територіальну цілісність солдатом-гранатометником  у складі 5-ї механізованої роти 2-го механізованого батальйону військової частини А4447

31 січня 2024 року, перебуваючи в районі населеного пункту Оріхів Запорізької області в розташуванні свого підрозділу, Павло загинув,  внаслідок гострого отруєння оксидом вуглецю.

Воїну було 34 роки… У нього залишилася мати, брати і  сестри.

Павло був доброю людиною, завжди готовим прийти на допомогу іншим.