08 лютого 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Буської міської ради на 2022 рік.

2.

Про погодження змін до штатного розпису  комунального некомерційного підприємства  Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

3.

Про участь в обласному конкурсі проєктів регіонального розвитку.

4.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту  «Капітальний ремонт даху  ЗДО «Рукавичка» в с. Побужани, вул. Шкільна, 114А, Золочівського району, Львівської області».

5.

Про списання з балансу  Буської міської ради багатоквартирних та одноквартирних житлових будинків.

6.

Про призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Буську.

7.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

8.

Про надання повноважень робочого органу з встановлення зовнішньої реклами.

9.

Про зміну адреси земельної ділянки з кадастровим номером 4620610100:13:025:0159.

10.

Про призначення Уповноваженої особи відповідальної за організацію та проведення публічних закупівель виконавчого комітету Буської міської ради.

11.

Про подання клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітній гр. Тимчишин Н.Б.

12.

Про встановлення порядку побачень Карпова Олександра Леонідовича з його сином Карповим Макаром Олександровичем 11.09.2020 р.н.

13.

Про надання статусу дитини-сироти Литвин Іванні-Марії Святославівні 07.07.2015 р. н., Литвину Назару Святославовичу 23.11.2016 р. н.Литвин Софії Святославівні 14.12.2017 р. н.

14.

Про встановлення порядку побачень Микитина Петра Миколайовича з його дочками – Микитин Христиною Петрівною 02.07.2010 р.н. та Микитин Наталією Петрівною 28.01.2014 р.н.

15.

Про переоформлення особового рахунку на квартиру №11 на площі Ринок,26 на квартиронаймача Босак Н.М.

16.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Капітальний ремонт покрівлі даху Ожидівського ЗЗСО  І-ІІІ ст.  Буської міської ради в с. Ожидів Золочівського району Львівської області».

17.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту  «Придбання спортивного інвентарю для Буської ДЮСШ в м. Буськ по вул. Київська, 15 Львівської області».

18.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту  «Створення належних умов для функціонування пожежно-рятувального підрозділу м. Буськ».

19.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Капітальний ремонт фасаду та благоустрою адмінбудівлі у с. Яблунівка Золочівського району Львівської області».

20.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Капітальний ремонт санвузлів Буського ЗЗСО  І-ІІІ ступенів Буської міської ради».

21.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Придбання обладнання для Буського Будинку дитячої та юнацької творчості в м.Буськ Золочівського району Львівської області».

22.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Капітальний ремонт по заміні віконних блоків у Новосілківському ЗЗСО І-ІІ ступеня ім. М. Шашкевича Буської міської ради  Золочівського району Львівської області».

23.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Придбання сучасного обладнання для бібліотеки  Буського ЗЗСО – Гімназія імені Євгена  Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка Буської міської ради».

24.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Капітальний ремонт  санвузлів Кутівської філії І-ІІ ст. Олеського ОЗЗСО І-ІІІ ст. Буської міської ради  в с. Кути Золочівського району Львівської області».

25.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Капітальний ремонт даху Олеської селищної бібліотеки в смт. Олесько Золочівського району Львівської області».

26.

Про участь у 2022 році в обласному конкурсі проєктів  місцевих ініціатив щодо об’єкту «Заміна віконних блоків  в Олеському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів Буської міської ради в смт. Олесько Золочівського району Львівської області (капітальний ремонт)».

27.

Про включення інваліда війни Поцілуйка А.І. до списку на отримання позачергового житла з 03.10.2019 року.