КНИГА ПАМ'ЯТІ

Фото без опису

Одинадцятий рік триває безжальна війна, яку розв'язала росія проти України, аби знищити наш народ, нашу ідентичність, культуру, мову, традиції, національні символи, захопити споконвічні українські території та зробити їх пустелею. Але наш дух не зламати: ворог буде переможений, а Україна поверне усі окуповані землі та своїх людей.

Сьогодні низько вклоняємося всім українським захисникам:  військовослужбовцям Збройних Сил, Національної Гвардії, прикордонникам, спеціальним службам, усім, хто наближає нашу перемогу над агресором та з невимовним жалем згадуємо тих, хто віддав своє життя за майбутнє, за вільну  соборну Українську державу.

За роки війни наша громада втратила десятки своїх захисників, найбільше після повномасштабного вторгнення. Вони були хорошими синами своїх батьків, друзями, братами, люблячими чоловіками, татусями, українцями-патріотами, які у надважкий час, не вагаючись, стали на оборону країни.

У цьому розділі нашого сайту кожен може ознайомитися з автобіографіями загиблих Героїв, спогадами про них рідних, друзів, побратимів.

Згадаймо їх поіменно: Сергій Басюра, Роман Дзюба, Сергій Рудий, Андрій Коваль, Тарас Туркевич, Василь Ковалик, Максим Мансуров, Мар'ян Пивовар, Олег Романюк, Роман Дібровський, Богдан Рубаха, Роман Кшивецький, Віктор Голіков, Роман Банах, Іван Зеліско, Петро Бойко, Ігор Лиховид, Віктор Каштелянський, Василь Кардаш, Микола Дендюк, Роман Гаврилюк, Ігор Коваль, Богдан Мороз, Петро Якимів, Мар'ян Варварук, Микола Смілянець, Іван Точилов, Михайло Романюк, Олександр Кузик, Ростислав ТроцишинЮрій Мочульський, Михайло Шершень, Василь Івашків, Ігор Козловський, Володимир Сусол, Павло Івахів, Андрій Басараб, Юрій Кусий, Савелій Бахтінов, Ростислав Мацьків, Анатолій Бурлаченко.

Одночасно Буська міська рада продовжує ретельно збирати та обробляти усю доступну інформацію, доповнювати дані про воїнів.

Долучитися до формування Книги пам'яті Героїв нашої громади, яка по завершенню війни вийде друком, може кожен.

Інформаційні матеріали просимо надсилати на електронну адресу busk-1097@ukr.net з поміткою "До Книги пам'яті".

Жоден з наших Героїв не буде забутий! Пам'ятаємо кожного!

Слава Україні!