Оголошення про початок роботи

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ!

Буська міська рада повідомляє про початок роботи над проєктом Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року.

23 червня 2023 року було прийнято рішення виконавчого комітету міської ради № 96 «Про початок розроблення проєкту Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року».

Розпорядженням міського голови від 23 червня 2023 р. № 102, створено Робочу групу з розробки Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року, до складу якої увійшли фахівці виконавчих органів, депутати, представники громадських організацій, бізнесу.

Робоча група проведе соціально-економічний аналіз громади та аналіз розвитку територіального простору, розробить SWOT-матрицю, проведе аналіз порівняльних переваг, викликів та ризиків, а також сформулює стратегічне бачення, стратегічні напрямки, цілі та План заходів з реалізації Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на 2024-2027 роки.

Розроблення Стратегії передбачає широке залучення мешканців громади та представників бізнесу до обговорення наявних проблем та розвитку громади. З цією метою розпочато опитування мешканців громади та представників бізнесу про основні проблеми розвитку громади.

Анкета для опитування мешканців громади

Анкета для опитування представників бізнесу

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до процесу розробки Стратегії та висловити власне бачення соціально-економічного розвитку Буської міської територіальної громади.

Думка кожного мешканця громади для нас є важливою.