XVI сесія

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний ХVI сесії Буської міської ради.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2023 рік.

3.

Про надання  відпустки міському  голові.

4.

Про затвердження та внесення змін до  міських  цільових програм.

5.

Про затвердження  Тимчасового порядку  надання дозволу на переведення нежитлових приміщень у категорію житлових, а також переведення житлових будинків і житлових приміщень у нежитлові.

6.

Про затвердження детальних планів територій.

7.

Про розроблення детальних планів території.

8.

Про прийняття автомобіля до комунальної власності Буської територіальної громади.

9.

Про окремі питання оренди комунального майна.

10.

Про затвердження примірного договору безоплатного користування контейнерами для твердих побутових відходів.

11.

Про вступ до Асоціації територіальних громад, розташованих в межах басейну річки Західний Буг «Надбужжя - Україна».

12.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

13.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства.

14.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

15.

Про продаж права оренди на земельних торгах.

16.

Про продаж права власності на земельні ділянки  шляхом проведення  земельних торгів у формі аукціону.

17.

Про продаж права власності на земельні ділянки.

18.

Про виготовлення експертно-грошової оцінки  земельної ділянки.

19.

Про продовження дії  та внесення змін в договори оренди.

20.

Про виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

21.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

22.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

23.

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

24.

Про затвердження технічної документації із землеустрою.

25.

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

26.

Про погодження межі землевласності.

27.

Про припинення права користування земельними ділянками.

28.

Про припинення договору оренди земельної ділянки.

29.

Про передачу земельних ділянок в оренду.

30.

Про організацію харчування дітей у закладах освіти комунальної власності Буської міської територіальної громади.

Поіменне голосування на XVI сесії

Протокол засідання ХVІ сесії