XVIII сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

НА XVIII СЕСІЮ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

07 ГРУДНЯ 2023 Р.

1. Про міський бюджет Буської територіальної громади Золочівського району на 2024 рік.

2. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

5. Про припинення права користування земельними ділянками.

6. Про погодження межі землевласності.

7. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

8. Про припинення права приватної власності на земельну ділянку за заявою власника.

9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

10. Про продаж права оренди земельних ділянок на земельних торгах.

11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

13. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про перейменування вулиці Корнєєва в м.Буську.

16. Про затвердження на посаду старости Новосілківського старостинського округу.

17. ЗМІНИ до Програми надання одноразової матеріальної допомоги пораненим, які брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії.

18. ПРОГРАМА організації безоплатного поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні Буської міської територіальної громади на 2024 рік.

19. Про надання згоди на списання основних засобів.

20. Про розроблення детальних планів територій.

21. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності Буської міської територіальної громади, що підлягають приватизації у 2024 році.

22. Про план роботи з питань підготовки регуляторних актів на 2024 рік.

23. Про затвердження рішення міськвиконкому.

24. «Програма «Пільгове забезпечення жителів Буської територіальної громади Золочівського району Львівської області лікарськими засобами за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань на 2024 рік»

25. Програма «Впровадження інфекційного контролю та дотримання заходів із профілактики інфекцій пов’язаних з наданням медичної допомоги в КНП «Буська ЦРЛ» на 2024 – 2026 роки»

26. Про затвердження та внесення змін до міських цільових програм.

27. Про внесення змін в статут Буського дитячого будинку «Добре серце».