XII сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

НА XII ПОЗАЧЕРГОВУ  СЕСІЮ

БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1. Про затвердження нової редакції Статуту Буського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

2. Про порядок денний позачергової XII сесії Буської міської ради.

3. Про затвердження та внесення змін до міських цільових програм.

4. Про розроблення детальних планів територій.

5. Про впровадження на території Буської міської територіальної громади мережі стаціонарних технічних засобів (приладів контролю) фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення дорожнього руху в автоматичному режимі.

6. Про виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

7. Проекти рішень №б/н «Про передачу земельних ділянок в оренду.

8. Про включення в перелік земельних ділянок для продажу прав на земельну ділянку на земельних торгах ( аукціоні).

9. Про надання згоди щодо передачі орендованих земельних ділянок у суборенду.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

11. Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

12. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

15. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

17.Про припинення права користування земельними ділянками.

18. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

19.ЗМІНИ до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки.

20. ПРОГРАМА компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян (мешканців Буської міської територіальної громади) на залізничному транспорті приміського сполучення на 2023-2025 роки.

21. Про надання згоди на списання основних засобів.

22.  Про включення об’єктів оренди в Переліки відповідного типу.