Михайло Шершень

МИХАЙЛО ШЕРШЕНЬ ( 21.07.1986 - 05.11.2023 )

Михайло  народився  в  смт.  Верхній  Рогачик Верхньорогачицького району  Херсонської області.    Проживав  і  навчався  в  школі  у  с.Кальчик  Донецької  області.

В  2014 році,   у  зв’язку  з  окупацією  села,  переїхав  на захід  України  в  Буський  район,  працював  на Буському   підприємстві «Олнова», з   лютого 2017 р.  – на ТзОВ «Ожидівський млин».

Під  час  повномасштабної  війни   08.03.2023 р.  був  мобілізований  у  Збройні  Сили  України: захищав Україну   в складі 13-го батальйону 95-ї  окремої  десантно-штурмової  бригади  (в/частина  А-1910).

04 жовтня 2023 р., перебуваючи у відпустці, одружився  в Ожидові зі своєю дівчиною Оксаною.

А вже 05 листопада 2023 року  під час виконання бойового завдання з захисту України отримав важкі поранення, несумісні з життям під  час  артилерійського обстрілу  окупантами  населеного  пункту  Синьківка  Куп’янського  району  Харківської  області.

Поховали  захисника  на  Ожидівському  кладовищі

У  Михайла   залишилась  вдовою  вагітна  дружина Оксана.