23 вересня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

2.

Про погодження тарифу на виробництво теплової енергії для опалення Буського ЗЗСО – Гімназії ім.Є.Петрушевича при ЛНУ ім.І.Франка.

3.

Про розгляд заяви жителів будинку №26, який знаходиться за адресою: м.Буськ, площа Ринок.

4.

Про створення комісії для приймання-передачі майна.

5.

Про затвердження Порядку ведення обліку дітей дошкільного, шкільного віку та учнів.

6.

Про погодження змін до штатного розпису КНП «Буська ЦРЛ».

7.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Рудька Михайла Сильвестровича.

8.

Про продовження  договорів оренди нежитлових приміщень комунальної власності.

9.

Про призупинення дії паспортів прив’язки тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в смт.Олесько.

10.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Семеряк Марії Петрівни.

11.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Стецюк Світлани Несторівни.

12.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Гаврилюка Володимира Ярославовича.

13.

Про відмову у присвоєнні поштової адреси об’єкту нерухомого майна Скочинської Марти Євгенівни.

14.

Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Стельмащука Василя Броніславовича.

15.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Столярчука Богдана Петровича.

16.

Про відмову у присвоєнні поштової адреси об’єкту нерухомого майна  Війтовича Михайла Петровича.

17.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Мороз Стефанії Олексіївни.

18.

Про присвоєння поштової адреси об’єктам нерухомого майна 14 ДПРЧ ГУ ДСНС у Львівській області.

19.

Про внесення зміни у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 25.03.2021 р. № 26.

20.

Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна Вороновського Володимира Юліановича.

21.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Шевчук Іванни Михайлівни.

22.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Луцика Василя Павловича.

23.

Про зміну поштової адреси об’єкту нерухомого майна Гапчина Андрія Михайловича.

24.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Борщ Марії Андріївни.

25.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Бішко Оксани Степанівни.

26.

Про присвоєння поштової адреси об’єкту нерухомого майна Завалія Василя Ярославовича.

27.

Про затвердження акту про списання з балансу 20-квартирного житлового будинку по вул.Петрушевича, 53 у м.Буськ.

28.

Про затвердження норм надання послуг із вивезення побутових відходів у місті Буську.