XVII сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ НА XVIІ СЕСІЮ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

2 ЛИСТОПАДА 2023 Р.

1. Про розроблення детального плану території.

2. Про затвердження детального плану території.

3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

4. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

6. Про продаж права оренди земельних ділянок на земельних торгах.

7.  Про продаж права власності на земельні ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону.

8. Про дозвіл на викуп земельних ділянок.

9. Про продовження дії та внесення змін в договори оренди.

10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

12. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

13. Про погодження межі землевласності.

14. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

15. Про передачу земельних ділянок в оренду.

16. Про затвердження та внесення змін до міських цільових програм.

- Комплексна програма підтримки Сил безпеки та оборони України, що беруть безпосередню участь у бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на 2023-2025 рр.

- Комплексна програма сприяння діяльності Буського районного суду Львівської області на 2023-2024 роки.

- ЗМІНИ до місцевої програми інформатизації «Цифрова Буська МТГ» на 2022 – 2024 роки.

- ЗМІНИ до Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Золочівського району Львівської області (військовий госпіталь національної Гвардії України - військова частина 3080) на 2023 рік.

17. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Буської територіальної громади.

18. Про визначення балансоутримувача комунального майна.