XIII сесія ІІ пленарне засідання

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний другого пленарного засідання  XIІІ сесії Буської міської ради.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2023 рік.

3.

Про утворення віддалених робочих місць адміністраторів у старостинських округах та затвердження графіку прийому суб’єктів звернень в них.

4.

Про  затвердження міської програми « Поліцейський офіцер громади» на 2023-2025 роки.

5.

Про внесення  змін до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і звязку  Буської  міської територіальної громади  на 2022 – 2025 роки.

6.

Про затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.

7.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

8.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства.

9.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

10.

Про передачу земельних  ділянок в оренду.

11.

Про продовження дії  та внесення змін в договори оренди.

12.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

13.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

14.

Про припинення права користування земельними ділянками.

15.

Про погодження межі землевласності.

16.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою, що забезпечує еколого-економічне обґрунтування сівозмін та впорядкування угідь земельної ділянки.

17.

Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

18.

Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

19.

Про прийняття в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини – земельної ділянки.

20.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

21.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

22.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

23.

Про дозвіл на викуп земельної ділянки.

24.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об´єднання земельних ділянок.

25.

Про передачу земельної ділянки у власність.

26.

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів.

27.

Про продаж права власності на земельні ділянки.

28.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

29.

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

Поіменне голосування ІІ пленарне засідання XIII сесії

Протокол засідання ХІІІ сесії (ІІ пленарне)