ІХ сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

НА ІХ СЕСІЮ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

1. Про затвердження рішень виконкому Буської міської ради.

2. Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 30.06.2022 р. № 357 «Про перейменування вулиць в с. Новий Милятин, с. Старий Милятин та с. Ожидів».

3. Про найменування іменованого об’єкта за межами населеного пункту.

4. Про перейменування вулиці в с. Старий Милятин.

5. Про окремі питання оренди комунального майна.

6. Про надання згоди на списання основних засобів.

7. Про внесення змін до рішення Буської міської ради.

8. Про виготовлення експертно-грошової оцінки земельної ділянки.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок та передачу їх в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

10. Про передачу земельних ділянок в оренду.

11. Про надання дозволу на укладення договору для встановлення строкового земельного сервітуту для обслуговування закритої трансформаторної підстанції.

12. Про передачу земельних ділянок у постійне користування.

13. Про продаж права власності на земельні ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону.

14. Про прийняття в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини – земельну ділянку.

15. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

16. Про погодження межі землевласності.

17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об'єднання земельних ділянок.

18. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення.

20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки за межами населених пунктів.

22. Про продаж права оренди на земельні ділянки шляхом проведення земельних торгів у формі аукціону.

23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

24. Про затвердження детальних планів територій.

25. Про розроблення детальних планів територій.

26. Про погодження введення додаткової штатної одиниці до штатного розпису Буського ЗЗСО - гімназії ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І.Франка.

27. Різне.