23 червня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про розроблення Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року та Плану заходів з її реалізації на 2024-2027 роки

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади на 2023 рік

3.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

4.

Про заключення угоди про відшкодування втрат бюджету Буської територіальної громади від недоотримання коштів за фактичне землекористування.

5.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

6.

Про внесення змін у рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 20.05. 2021 №61 «Про платні медичні послуги в комунальному некомерційному підприємстві «Буська центральна районна лікарня».

7.

Про  затвердження акта списання основних засобів.

8.

Про призначення осіб, відповідальних за організацію та ведення персонально-первинного військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів на території Буської міської територіальної громади.

9.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

10.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

11.

Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які надаються Буським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2023 рік.

12.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Залізко В.

13.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Тимошенко М.

14.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Сольському В.

15.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Іванціву А.

16.

Про перейменування вулиці в м. Буськ.

17.

Про втрату статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

18.

Про відмову у наданні дозволу на вчинення правочину щодо відмови від майнових прав дітей.

19.

Про встановлення графіку побачень Сухоставської Богдани Юріївни з іі сином Сухоставським Владиславом Олеговичем 22.05.2020 р. н.

20.

Про відрахування дітей з Буського дитячого будинку «Добре серце».

21.

Про  отримання меблів для організації роботи працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, служб у справах дітей, фахівців із соціальної роботи, інших уповноважених посадових осіб , що надають адміністративні послуги соціального характеру у Буській міській територіальній громаді .

22.

Про продовження дозволу ФОП Рудишин А. Ю. на розміщення зовнішньої реклами

23.

Про розгляд питання щодо надання дозволу на демонтаж залишеної частини будівлі (фундаменту ) по вулиці Поповича 4а в місті Буськ