Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул. Львівська, 2 в м.Буськ Львівської області.Коригування

ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Підстава для публікації обгрунтування: постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 №1266 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 №631 і від 11.10.2016 №710».

Предмет закупівлі: «Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська, 2 в м.Буськ Львівської області. Коригування». (ДК 021:2015:45454000-4
Реконструкція) (номер закупівлі в електронній системі закупівель UA-2022-10-18-009716-a)

1. Обґрунтування розміру бюджетного призначення:

Розмір бюджетного призначення визначений виходячи із затвердженого рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 13.10.2022 року №147

2. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначено відповідно до потреб у закупівлі з урахуванням вимог законодавства. Технічні, якісні та кількісні характеристики відображені в проектній документації «Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська, 2 в м.Буськ Львівської області. Коригування», виконаний відповідно до вимог чинних кошторисних норм України «Настанова з визначення вартості будівництва» та «Настанова з визначення вартості проектних, науково-проектних, вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» затверджені наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, та інших нормативних документів. В проектній документації міститься детальний опис робіт, що закуповуються, технічні вимоги, обсяги та види цих робіт. Роботи повинні виконуватись згідно з затвердженим проектом з дотриманням вимог діючих нормативних документів та відповідно до вимог щодо термінів закінчення робіт, технології виконання робіт за проектом, якості будівельно-монтажних робіт, які виконуються з дотриманням діючих норм і правил та безпечних умов праці, з використанням конкретних матеріалів і конструкцій. Роботи повинні виконуватись із матеріалів, що передбачені в проектній документації, повинні бути якісними та відповідати вимогам встановлених ДСТУ та чинному законодавству.

Робочий проект пройшов експертизу, в результаті якої було отримано позитивний Експертний звіт від 03 жовтня 2022 р. № 03/2171/Е-10/22. Таким чином, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі, визначені у проекті на «Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська,2 в м.Буськ Львівської області. Коригування» та підтверджені в Експертному звіті (позитивному) від 03 жовтня 2022 р. № 03/2171/Е-10/22.

3. Обґрунтування очікуваної вартості:

Розмір очікуваної вартості предмета закупівлі визначено згідно із Зведеним кошторисним розрахунком, який знаходиться в складі проектної документації на «Реконструкція частини приміщень адмінбудівлі по вул.Львівська, 2 в м.Буськ Львівської області. Коригування». При визначенні очікуваної вартості використовується зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта будівництва, за виключенням суми глави 10 «Утримання служби замовника та інжинірінгові послуги» та глави 12 «Проектні, вишукувальні роботи, експертиза та авторський нагляд» зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва з урахуванням ПДВ.