Михайло Романюк

МИХАЙЛО РОМАНЮК (20.09.1989-24.03.2023)

Михайло народився в с. Побужани Буського району Львівської області. З 1995-2006 р. навчався у Побужанській ЗОШ І-ІІІ ст.  Після повномасштабного вторгнення росії в Україну поповнив лави Збройних Сил України.

З 22 березня 2022 року захищав Україну в складі 103 бригади, 64 батальйону, 4 роти вогневої підтримки.

Був навідником гранатометного відділення зводу вогневої підтримки.

Загинув при виконанні бойового завдання загинув 24 березня 2023 року біля населеного пункту Першотравневе Харківської області, отримавши поранення, несумісні з життям.

Михайло був чудовою людиною. Попри нелегке життя та долю завжди залишався позитивним та добрим. Був люблячим чоловіком та батьком. Поховали захисника на цвинтарі в рідному селі Побужани.

У Михайла залишилися донька Діана, дружина Наталія, рідні, друзі, бойові побратими.

Указом Президента України №741/2023 від 8 листопада 2023 року «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку солдата РОМАНЮКА Михайла Михайловича нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня  (посмертно).