Центр надання адміністративних послуг

Впровадження передових європейських підходів у стосунках влади та громадян — таке завдання стоїть перед Центром надання адміністративних послуг (ЦНАП) виконавчого комітету Буської міської ради, який розпочав роботу 1 березня 2021 року для виконання Закону України «Про адміністративні послуги».

Серед завдань Центру - організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень (громадян); спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання; забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.

ЦНАП створений, у першу чергу, для зручностей мешканців громади, його діяльність спрямована на забезпечення прозорості та відкритості надання якісних адміністративних послуг. Відтепер громадянам не потрібно буде звертатись до великої кількості установ і організацій, розташованих у різних куточках міста. У приміщенні ЦНАПу від заявника приймуть заяву (відповідно до затвердженого Переліку послуг, що надаються у Центрі) і після закінчення терміну розгляду заяви визначеного відповідним законодавством заявник зможе отримати результат розгляду (витяг, висновок, призначення допомоги тощо) у цьому ж приміщенні ЦНАПу.

Просимо жителів громади звертатись з питань отримання  адміністративних послуг до Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради, що знаходиться за адресою: 80500 Львівська обл., м.Буськ, вул.Львівська,2 (І поверх, вхід знадвору), тел.(03264)  2-13-72, електронна адреса cnap_buskmr@ukr.net.

Графік прийому суб’єктів звернень в Центрі надання адміністративних послуг виконавчого комітету Буської міської ради:

Понеділок:

Вівторок: