XVIII сесія

Перелік рішень

ХVIII сесії Буської міської ради

восьмого скликання  07.12.2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про порядок денний ХVIII сесії Буської міської ради.

2.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2023 рік.

3.

Про міський  бюджет Буської територіальної  громади Золочівського району на 2024 рік.

4.

Про розгляд клопотань військових частин А4821 та А 7076.

5.

Про затвердження структури та  штатної чисельності виконавчих органів та апарату Буської міської ради.

6.

Про виплату надбавок , премій і допомог Буському  міському голові

7.

Про затвердження та внесення змін до  міських  цільових програм.

8.

Про затвердження на посаду старости  Новосілківського   старостинського  округу

9.

Про затвердження на посаду старости  Топорівського   старостинського округу

10.

Про розгляд заяви депутата Кузика Р.М.

11.

Про розгляд заяви  депутата Мащака О.О.

12.

Про затвердження Стратегій розвитку закладів освіти Буської міської ради.

13.

Про план роботи з питань підготовки  регуляторних актів  на 2024 рік.

14.

Про перейменування вулиці Корнєєва в м.Буську

15.

Про затвердження рішень виконкому Буської міської ради

16.

Про надання згоди на списання основних засобів

17.

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської  ради «Буська центральна районна лікарня» на 2024 рік

18.

Про внесення змін в Статут комунального   некомерційного  підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня»

19.

Про внесення змін до Статуту Буського дитячого будинку «Добре серце»

20.

Про  затвердження переліку об'єктів, які підлягають приватизації  у 2024 році

21.

Про розроблення та внесення змін в детальні плани території

22.

Про затвердження детального плану території

23.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

24.

Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення особистого селянського господарства

25.

26.

Про затвердження технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок

27.

Про продаж права оренди земельних ділянок на земельних торгах

28.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

29.

Про припинення права приватної власності на земельну ділянку за заявою власника.

30.

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

31.

Про погодження межі землевласності.

32.

Про припинення права користування земельними ділянками.

33.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок.

34.

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки

35.

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

36.

Про визначення уразливими зонами масив ( масиви) поверхневих вод.

37.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

38.

39.

Про передачу земельних  ділянок в оренду.

40.

Про  продаж права власності на земельні ділянки

41.

Про продовження дії та внесення змін в договори оренди