ОГОЛОШЕННЯ

У середу, 13 вересня, в сесійній залі Буської міської ради (вул. Львівська, 2) відбудеться  перше розширене засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Буської міської територіальної громади на період до 2027 року.

Учасники засідання  обговорять аналітичну частину Стратегії розвитку, сформують бачення та SWOT-аналіз.

ПРОГРАМА

11:00 –11:15 Вітальне слово. Роль стратегічного планування для громади. Представлення експертної групи проєкту «Стратегічний аналіз і рекомендації з розширення можливостей органів місцевого самоврядування і громад за допомогою відповідних стратегічних документів».

/Ростислав Сліпець, Буський міський голова/.

/Андрій Дуб, старший науковий співробітник ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України», експерт проєкту/.

11:15 –12:15           Презентація соціально-економічного профілю Буської міської територіальної громади.

Презентація результатів опитування населення та бізнесу Буської міської територіальної громади

/Лілія Беновська, старший науковий співробітник ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М.І. Долішнього НАН України», експерт проєкту/.

12:15 –12:45           Сесія «питання-відповіді»: обговорення стану та проблем розвитку Буської міської територіальної громади.

12:45 –13:45           Формування бачення Буської міської територіальної громади.

Напрацювання у робочих галузевих підгрупах сильних та слабких сторін, потенційних загроз та можливостей розвитку Буської міської територіальної громади.

13:45 –14:30           Презентації роботи груп.

14:30 –15:00           Підведення підсумків. Планування подальших заходів.

До участі в обговоренні запрошуються учасники робочої групи, представники бізнесу, громадськості, ЗМІ.