14 липня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про погодження щомісячної  плати за навчання дітей у музичних школах на 2023-2024 навчальний рік.

2.

Про  зняття з квартирного обліку у зв’язку з поліпшенням житлових умов.

3.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Демедчук В.Й.

4.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Михалейку Р.

5.

Про припинення з 01.07.2023 року виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 року №859.

6.

Про подання клопотання про присвоєння почесного звання «Мати-героїня».

7.

Про надання соціальної послуги – догляд вдома за рахунок бюджетних коштів.

8.

Про затвердження Положення про порядок видачі посвідчень реабілітованим, які мають право на пільги, передбачені Законом України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

9.

Про надання соціальної послуги-догляд стаціонарний за рахунок отримувача соціальних послуг або третіх осіб.