І сесія ІІ пленарне засідання

ІІ пленарне засідання

І сесії Буської міської ради

восьмого скликання від 17.12.2020 р.

Назва рішення

№ рішення

1

Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 10.12.2020 р. «Про утворення постійних комісі Буської міської ради восьмого скликання»

13

2

Про затвердження Тимчасового положення про постійні комісії  Буської міської ради восьмого скликання.

14

3

Про затвердження складу постійних комісій Буської міської ради восьмого скликання.

15

4

Про утворення затвердження  структури та чисельності  виконавчих органів та апарату  Буської міської ради.

16

5

Про входження до складу засновників Редакції Буського районного радіомовлення та затвердження Статуту в новій редакції.

17

6

Про виплату сільським головам та секретарям сільських рад, що реорганізовуються  та розміщені поза адміністративним центром Буської міської територіальної громади, середньої заробітної плати на період  їх працевлаштування.

18

Поіменне голосування депутатів під час ІІ пленарного засідання І сесії 8 скликання 17.12.2020 року

Протокол засідання І сесії