VIII сесія І пленарне засідання

Рішення сесії Буської міської ради

І пленарне засідання Буської міської ради

17.02.2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1

Про порядок денний VIII сесії Буської міської ради.

321

2

Про Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Ради Національної Безпеки і оборони України щодо фінансового та ресурсного забезпечення сил територіальної оборони.

322

3

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з нормалізації роботи фізичних-осіб підприємців.

323

4

Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності вжиття всіх політичних та дипломатичних заходів для деескалації ситуації на Українському кордоні.

324

5

Про звернення депутатів Буської міської ради до жителів Буської громади.

325

6

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2022 рік.

326

7.

Про виконання міського бюджету Буської територіальної громади Золочівського району  Львівської області за 2021 рік.

327

8

Про затвердження  звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» за 2021 рік.

328

9

Про затвердження фінансового плану комунального некомерційного підприємства Буської міської  ради «Буська центральна районна лікарня» на 2022 рік.

329

10

Про надання дозволу на відчуження майна комунальної власності – млинного комплексу, який перебуває в господарському віданні Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

330

11

Про надання згоди на списання основних засобів.

331

12

Про погодження передачі основних засобів, необоротних активів  та затвердження актів приймання-передачі.

332

13

Про включення обєктів оренди в в Переліки відповідного типу та продовження договорів оренди.

333

14

Про  затвердження  Переліку   об’єктів  комунальної власності  Буської  міської територіальної громади, що  підлягають приватизації у 2022 році.

334

15

Про безоплатну передачу  у власність Красненської селищної територіальної громади рухомого майна.

335

16

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади нерухомого майна.

336

17

Про виділ нової юридичної особи з комунального некомерційного  підприємства Буської міської ради  «Буська центральна районна лікарня».

337

18

Про затвердження цільових програм.

338

19

Про збільшення балансової вартості обєктів.

339

20

Про створення  комунального некомерційного  підприємства Буської міської ради «Буський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом виділу з юридичної особи - комунального  некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

340

21

Звіт про виконання плану роботи Буської міської ради за 2021 рік.

341

22

Про план  роботи Буської міської ради на 2022 рік.

342

23

Про уповноваження старост Сірого В.В. та Політила І.Б. на реєстрацію актів цивільного стану.

343

24

Про уповноваження старост Сірого В.В. та Політила І.Б. на вчинення нотаріальних дій.

344

25

Про затвердження детальних планів територій.

345

26

Про розроблення детальних планів територій.

346

27

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

347

28

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

348

29

Про затвердження технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого  селянського господарства.

349

30

Про передачу земельних ділянок в оренду.

350

31

Про дозвіл на викуп земельної ділянки.

351

32

Про продаж земельної ділянки на земельних торгах.

352

33

Про продаж земельних ділянок.

353

Поіменне голосування депутатів на VIII сесії VIII скликання 1 пленарне засідання.

Протокол засідання VIII сесії