28 квітня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної громади.

70

2.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 26. 08. 2022 р. №123 «Про структуру 2022-2023 навчального року».

71

3.

Про найменування іменованого об’єкта за межами населеного пункту.

72

4.

Про затвердження результатів конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Буської міської територіальної громади Львівської області.

73

5.

Про  затвердження акта списання основних засобів.

74

6.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Олійник Н.-І. В.

75

7.

Про впровадження у промислову експлуатацію СЕД

76

8.

Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування Брусь Олександру Андрійовичу 12. 05. 2013 р. н.

77

9.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

78

10.

Про внесення змін до структури Буського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

79

11.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

80

12. Про припинення з 01.04.2023 року виплати компенсацій фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 23.09.2020 року № 859. 81