VII сесія

ПЕРЕЛІК РІШЕНЬ

VII сесії  Буської міської ради восьмого скликання

Від 16.12.2021 р.

пп

Назва  рішення

рішення

1

Про порядок денний VII сесії Буської міської ради.

278

2

«Про Звернення Буської міської ради  до Президента України, Верховної ради України щодо неприпустимості набрання чинності проєктом закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень» (реєстр.№ВР 5600)».

279

3

Про затвердження на посади  старост  Заводського  та Чанизького  старостинських  округів.

280

4

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської територіальної     громади Золочівського району на 2021 рік.

281

5

Про затвердження структури та  штатної чисельності виконавчих органів та апарату Буської міської ради.

282

6

Про виплату надбавок, премій, допомог Буському  міському голові.

283

7

Про міський бюджет Буської територіальної громади   Золочівського району на 2022 рік.

284

8

Про затвердження нової редакції  статуту Буського будинку дитячої та юнацької творчості.

285

9

Про затвердження нових  редакцій статутів Буських МКП та ПВКГ.

286

10

Про надання згоди на списання основних засобів.

287

11

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади військового містечка №11 по вул.Львівська  в м.Буську.

288

12

Про прийняття у комунальну власність Буської міської територіальної громади  рухомого майна.

289

13

Про включення в Перелік об’єктів комунальної власності першого типу, які підлягають передачі в оренду шляхом проведення електронних торгів (аукціону).

290

14

Про погодження розміру орендної плати орендарям, що надають соціально важливі послуги мешканцям Буської міської територіальної громади.

291

15

Про внесення змін в рішення Заводської сільської ради від 03.04. 2020 р. № 311 «Про передачу функцій замовника».

292

16

Про надання дозволу на поділ класів на групи при вивченні іноземної мови у Буському закладі загальної середньої освіти-Гімназії імені Євгена Петрушевича при Львівському національному університеті імені Івана Франка Буської міської ради.

293

17

Про затвердження передавальних актів щодо прийняття майна, активів та зобов’язань юридичної особи  Олеського будинку дитячої та юнацької творчості.

294

18

Про внесення змін в рішення Буської міської ради від 24.12. 2020 року  №27  «Про план роботи з питань підготовки  регуляторних актів  на 2021 рік».

295

19

Про план роботи з питань підготовки  регуляторних актів  на 2022 рік.

296

20

Про затвердження порядку присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомого майна,  збудованим до 5 серпня 1992 року на території Буської міської територіальної громади.

297

21

Про затвердження детальних планів територій.

298

22

Про розроблення детальних планів територій.

299

23

Про найменування новоствореної вулиці в с.Новий Милятин.

300

24

Про внесення змін в Програму  надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов»язалася поховати померлого на 2021-2025 роки.

301

25

Про затвердження міських цільових програм.

302

26

Про внесення змін  в рішення Буської міської  ради  від 18.02. 2021 р.   №74 «Про утворення виконавчого комітету Буської міської ради, затвердження його персонального складу та положення».

303

27

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва.

304

28

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

305

29

Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства.

306

30

Про затвердження технічної документації  щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого  селянського господарства.

307

31

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

308

32

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

309

33

Про внесення змін в рішення Буської міської ради.

310

34

Про надання дозволу на виготовлення проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

311

35

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

312

36

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі.

313

37

Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних  ділянок.

314

38

Про припинення права користування земельними ділянками.

315

39

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації із  землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних  ділянок.

316

40

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

317

41

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для зміни цільового призначення.

318

42

Про передачу земельних ділянок у постійне користування.

319

43

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу її на земельних торгах.

320

Поіменне голосування депутатів на VII сесії VIII скликання