22 грудня 2022 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до показників міського бюджету Буської  територіальної громади  на 2022 рік.

2.

Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах головними розпорядниками коштів міського бюджету Буської територіальної громади на 2023 рік.

3.

Про прийняття нерухомого майна на баланс виконавчого комітету Буської міської ради.

4.

Про передачу джерел резервного живлення на баланс КНП «Буська центральна районна лікарня» та відділу освіти, культури, молоді та спорту Буської міської ради.

5.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

6.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

7.

Про погодження штатного розпису Буського міського комунального підприємства на 2023 рік.

8.

Про внесення змін в Положення про організацію бухгалтерського обліку(облікову політику) у виконавчих  органах Буської міської ради.

9.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна.

10.

Про передачу нерухомого майна на баланс КНП «Буська центральна районна лікарня».