Ігор Лиховид

ІГОР ЛИХОВИД (25.11.1969 - 25.05.2023)

Ігор народився в смт. Олесько Буського району Львівської області. Середню освіту здобув в Олеській загальноосвітній школі. Закінчив Олеське професійне училище і вступив до Педагогічного технікуму механізації та сільського господарства у Пінську. Після закінчення першого курсу проходив військову службу в Німеччині, а згодом продовжив навчання та отримав диплом майстра виробничого навчання.

Працював бригадиром тракторної бригади у с.Кути, а також завгоспом у Кутівській школі. У 2001-2023 роках працював у селі Ожидів в ТзОВ «Арієс Україна» («Олнова», «Хемель Україна»).

З 10 лютого 2023 року поповнив лави Збройних Сил України. Служив старшим водієм-радіотелефоністом у 420 бригаді військової частини А 4821 штурмового відділення взводу штурмової роти. Під час виконання бойового завдання поблизу села Хромове Донецької області 25 травня 2023 року старший солдат Лиховид отримав смертельні поранення від розірваних ворожих ракет. Серце Воїна перестало битися на 53 році життя.

Ігор був вірним другом і люблячим батьком. Знайомі відгукуються про нього як про щиру, доброзичливу, веселу людину. Як справжній чоловік Ігор збудував хату, посадив сад і виховав сина Андрія. Він мав «золоті руки», вмів усе зробити, допомагав іншим, міг дати слушну пораду.

Похований захисник у селі Хватів, де він проживав разом зі сімєю. В Ігоря залишилися мама, дружина, син, брат, родичі, друзі та побратими.