м.Буськ

Про забезпечення доступу до публічної

інформації, розпорядником якої є

Буська міська рада

Відповідно да законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про доступ до публічної інформації» та з метою упорядкування процедури доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні міської ради:

1. Затвердити Порядок складення, подання та розгляду запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Буська міська рада (додаток 1).

2. Затвердити Форму запиту на інформацію (додаток 2).

3. Визначити відділ організаційної, інформаційної роботи та господарського забезпечення виконавчого комітету Буської міської ради відповідальним за організацію в установленому порядку доступу до публічної інформації, розгляд, опрацювання, облік, систематизацію, аналізування та здійснення контролю за наданням відповідей на інформаційні запити, що надходять до Буської міської ради.

4. Начальникам відділів виконавчого комітету Буської міської ради та самостійних структурних підрозділів зі статусом юридичної особи відповідно до компетенції забезпечувати опрацювання, облік та оперативне надання у визначені терміни достовірної, точної та повної інформації за запитами на публічну інформацію, що надходять від фізичних та юридичних осіб, об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

5. Відділу організаційної, інформаційної роботи та господарського забезпечення виконавчого комітету Буської міської ради оприлюднити це розпорядження на офіційному веб-сайті міської ради.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Буський міський голова                                                                       Р. С. Сліпець