24 грудня 2021 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про внесення змін до міського бюджету Буської територіальної громади на 2021 рік.

2.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Буської міської ради від 23.09.2021р. №173.

3.

Про надання дозволу ТОВ «АТБ-Маркет» на розміщення зовнішньої реклами.

4.

Про надання дозволу ТзОВ «Львівхолод» на розміщення зовнішньої реклами.

5.

Про затвердження ордерів на видалення зелених насаджень.

6.

Про списання з балансу управління будинками м. Буська  багатоквартирних житлових будинків у м. Буськ.

7.

Про списання металевих листів покрівлі «Палацу Бадені ХІХ ст. в м. Буськ на майдані Незалежності, 8».

8.

Про затвердження акту списання багатоквартирного житлового будинку по пл. Ринок, 1 м. Буськ.

9.

Про подовження дії тарифів на послуги з централізованого водопостачання для всіх категорій споживачів у населених пунктах Олесько, Заводське, Ожидів.

10.

Про визнання  рішень виконкому Буської міської ради такими, що втратили чинність.

11.

Про надання Чучману В.Р. та Чучману М.Р. квартири в м.Буськ.

12.

Про відмову у наданні дозволу на вчинення правочину відчуження нерухомого майна, право власності на яке належить дитині.

13.

Про погодження змін до штатного розпису комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

14.

Про затвердження лімітів споживання енергоносіїв у фізичних обсягах головними розпорядниками коштів міського бюджету Буської територіальної громади на 2022 рік.

15.

Про коригування тарифу за надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у місті Буську.

16.

Про погодження передачі рухомого майна (вузлів  обліку електроенергії та газу) з балансу КНП «Буська ЦРЛ» на баланс КНП «Красненська МЛ».

17.

Про погодження штатного розпису Буського міського комунального підприємства на 2022 рік.