XV сесія

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ

НА XV  СЕСІЮ БУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ VIII  СКЛИКАННЯ

1. Про оновлення та внесення змін до містобудівної документації - генерального плану м. Буськ Золочівського району Львівської області.

2. Про розроблення детальних планів територій.

3. Про затвердження детальних планів територій.

4. Про погодження межі землевласності.

5. Про уточнення розмірів, площ та конфігурації земельних ділянок.

6. Про припинення права користування земельними ділянками.

7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

9. Про дозвіл на викуп земельних ділянок.

10. Про продовження дії та внесення змін в договори оренди.

11. Про передачу земельних ділянок в оренду.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки.

13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

14. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) і передачі їх у власність для ведення особистого селянського господарства.

15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

16.  ЗМІНИ до Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської міської територіальної громади на 2022 – 2025 роки.

17. Про надання згоди на списання основних засобів.

18. Про утворення добровільної пожежної охорони на території Буської міської територіальної громади.

19. ЗМІНИ до ПРОГРАМИ організації безоплатного поховання загиблих (померлих) військовослужбовців, учасників бойових дій внаслідок російської агресії та війни в Україні Буської міської територіальної громади на 2023 рік.

20. Про окремі питання оренди комунального майна.

21. Про внесення змін в Статут комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня».

22. ПРОГРАМА надання одноразової матеріальної допомоги пораненим, які брали (беруть) безпосередню участь у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії.

23. ПРОГРАМА «Відшкодування коштів на проведення освідчення на наркотичне та алкогольне сп’яніння на 2023 рік».

24. ПРОГРАМА «Проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників закладів освіти Буської територіальної громади на 2023 рік».

25. Про розроблення та внесення змін в детальні плани території.