22 березня 2023 р.

Назва рішення

№ рішення

1.

Про постановку на квартирний облік.

2.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Красюк О. Є.

3.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Гнидин І. М.

4.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Шмигановській М. Є.

5.

Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність призначення опікуна Шевчук М. Д.

6.

Про надання дозволу ФОП Качмарському Роману Ігоровичу на розміщення зовнішньої реклами.

7.

Про найменування іменованого об’єкта за межами населеного пункту.

8.

Про призначення Даць Христини Богданівни опікуном  над малолітньою дитиною-сиротою Мандрикою Ангеліною Зіновіївною та опікуном над її майном і житлом.

9.

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна, право користування яким мають малолітні діти Байко Світлана Вікторівна.

10.

Про влаштування дітей в КЗ ЛОР «Лопатинська спеціалізована школа» на цілодобове перебування.

11.

Про затвердження висновку про недоцільність визнання малолітнього Козуляєва Максима Володимировича таким, що втратив право користування житловим приміщенням.

12.

Про затвердження висновку про недоцільність позбавлення батьківських прав Андрухіва Богдана Володимировича.

13.

Про внесення змін в рішення виконавчого комітету №24 від 05.03.2021 р. «Про утворення комісії виконкому Буської міської ради з житлових питань.

14.

Про продовження ордера на видалення зелених насаджень.

15.

Про погодження тарифів на ритуальні послуги.

16.

Про погодження Буському МКП тарифів на послуги спецтранспорту.

17.

Про надання згоди Буському МКП на передачу в оренду рухомого майна.

18.

Про надання соціальної послуги – натуральна допомога за рахунок бюджетних коштів.

19.

Про передачу на баланс Буського МКП вуличного освітлення в с.Грабова.